Володимир Вермінський народився в сім’ї, де завжди звучала пісня. У дитинстві він часто чув її від матері й батька. Його дідусь був талановитим диригентом і художником. У такій атмосфері зростав майбутній музикант, співак і композитор. Закінчивши музичну школу по класу баяна, він створив самодіяльний ВІА, з яким 10 років грав і співав у школі, в клубах, приймав участь у звітних концертах тощо.
Після повернення з лав радянської армії навчався у Тернопільському музичному училищі по класу хорового диригування, а згодом - у Харківському інституті мистецтв. Під час навчання працював як соліст-вокаліст хору оперної студії, стаціонарного та церковного хорів. Після закінчення інституту працював диригентом-хормейстером самодіяльного хору. Під час навчання його не покидає думка реалізувати себе в естрадному жанрі.
Одного дня він вирішує змінити напрямок своєї діяльності і як більшість артистів, працює в одному з приватних ресторанів. Спочатку не легко дається репертуар і зміна манери виконання з класики на естраду, та згодом все стає на свої місця.
Сім років роботи в ресторані не проходять безрезультатно. Володимир зважується на серйозний крок, залишившись без роботи, він вирішує піти іншою дорогою. Це темрява шоу-бізнесу, до вершини якої доходять одиниці.
Перший фестиваль артиста – «Боромля-99», звідки він привіз свою перемогу - Першу премію за пісню Анатолія Житкевича та Олега Майовського «Птаха» і власну пісню «Літо не зима».
З піснею «Птаха» він завойовує призові місця на багатьох фестивалях і конкурсах. Ця пісня на крилах понесла його в далеку країну мрій, країну шоу-бізнесу США, за виконання якої на чемпіонаті світу з видовищних мистецтв у Голівуді отримує золоту медаль, а за виконання пісні «Карії очі, чорнії брови» - бронзову медаль.
Після повернення з США у 2004 році створює ВІА «КРОК», з яким записав у студії декілька композицій, що увійшли до альбому «Чари весни».
Це пісні : «Жовтий лист» В. Івасюка, В. Громцева;
«Червона рута» В. Івасюка;
« За Вкраїну милу» невідомого автора.
На жаль, цей колектив довго не проіснував у зв’язку з відсутністю розуміння з боку тодішньої місцевої влади.
Що ж до альбомів, то загалом в доробку співака їх на сьогоднішній день десять.
Володимир Вермінський є не тільки автором і виконавцем, він є чудовим організатором і генератором творчих ідей, патріотом своєї Батьківщини.
Українська діаспора у всьому світі на різних континентах знає і цінує його талант, творчість, відданість за пропаганду української повстанської пісні.
В основному, його знають з альбомів повстанської тематики. Це альбоми: «Йшли селом партизани» та «Йшли селом партизани-2», а також відомий альбом «Колядки».
Він завжди в пошуку, тому, мабуть, і цікавий у своїй творчості.
Після невдалої спроби з ВІА «КРОК», його не покидала думка створити професійний колектив, який володів би високим рівнем майстерності виконання.
Так наприкінці листопада 2006 року народився гурт, який дістав назву «АКЦЕНТ».
Для Володимира Вермінського це був прорив і водночас протиставлення живого виконання фонограмному. Він кинув виклик фонограмним артистам і довів усім музикантам і особисто собі , що він це може зробити.
Програма, яку він разом із гуртом «АКЦЕНТ» презентував 1 березня 2007 року на головній сцені м. Тернополя в ПК «БЕРЕЗІЛЬ», пройшла успішно. Такої рекламної кампанії, сценічного оформлення, світла і живого звуку Тернопіль від своїх артистів не чекав. Це було справжнє свято пісні і творчої особистості. Концерт пройшов настільки вдало, що 15 травня цього ж року на прохання шанувальників відбувся ще один концерт у драматичному театрі м. Тернополя, і знову з аншлагом.
А далі цілий рік студійної роботиз гуртом«АКЦЕНТ»над альбомом «НАТАЛІ», який побачив світ і був презентований на головній сцені міста 13 травня 2008 року.
З 28 червня по 6 липня 2008 року Володимир Вермінський дарував свої пісні, свій талант українській громаді в Торонто на щорічному фестивалі «Золотий клен», куди був запрошений «Лігою українок Канади» та кредитною спілкою «Будучність».