Щоб прослухати музику у форматі mp3, спочатку виберіть альбом.

 
1. Кохана
2. Дві зорі
3. Королева Ночі
4. Я хочу Тебе
5. Подаруй
6. Тебе шукаю
7. Кораблі
8. Я бачу тебе
9. Голод

 

Чорні ворони
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2014

Диск "Чорні ворони" - це продовження сучасної історії та історії січових стрільців початку ХХ сторіччя. Що стосується самої назви альбому, то ця думка прийшла з написанням пісні по історичному роману Василя Шкляра "Залишенець, Чорний ворон". Рекомендуємо прочитати аби зрозуміти текст пісні "Чорні Ворони". Особливо перші дві стрічки: "Не стало куль, ми плескали в долоні...". Насправді в легенді йдеться не про аплодисменти, а про емітацію пострілів оплесками наших вояків на полі бою під Вознесенськом, які без набоїв оточивши більшовицьке військо, в такий спосіб перемогли, змусивши їх тікати, залишаючи зброю амуніцію, провіант і все що в них було.

Також цікавою є пісня "Воля чи смерть" - присвячена подіям Революції Гідності та "Небесній сотні". Наступний крок в нашій історії анексія Криму російськими окупантами і знову пісня "Моя Україна". Тому Миру Всім! Добра і Любові. Приємного прослуховування. Ми Переможемо! Слава Україні!

Детальніше: Чорні ворони

Гойдалки кохання
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2014

Протягом трьох років збирався матеріал,  який сьогодні тут перед Вами.Його ми дописували, переписували і кожен раз перед нами стояло багато запитань, на які ми так і не змогли дати відповідь - це стосувалось підбору самих пісень, які увійшли в цей романтичний альбом (міського романсу),напрямку що зветься- шансон.Кожен з авторів намагався донести максимально близько до слухача текст, музику, аранжування і звичайно саме виконання.Важливо щоб поєднання цих всіх складників було вдалим. На скільки нам це вдалося - судити саме Вам дорогі шанувальники.

Для любителів карооке, чи просто музикантів пропонуємо три фонограми мінус для використання на весіллях і різних святкових вечірках. Використання фонограми в концертних програмах заборонено і переслідується законом стосовно авторських прав. В свою чергу, бажаємо гарного настрою в процесі прослуховування і якщо хоча б одна з пісень Вам припаде до душі, ми вважатимемо що наша робота і творчість загалом на правильному шляху. Щиро вдячні Вам і до зустрічі в концертних залах. Хай щастить Вам!

Детальніше: Гойдалки кохання

Наталі
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2008

Ідея випуску, підбір пісень цього альбому, належить автору і виконавцю Володимиру Вермінському.

Наприкінці листопада 2006 року виникла ідея створення живого колективу, з яким 1-го Березня 2007 року була успішно презентована на головній сцені м.Тернополя концертна програма під назвою «Наталі». Цей колектив має назву «АКЦЕНТ». Саме після успішного дебюту почалась студійна робота над записом альбому «Наталі». Це перший альбом в якому кожна партія записана живим інструментом без використання віртуальних (комп'ютерних) технологій. Як кажуть музиканти – НА ЖИВО! В цей альбом увійшло загалом 20 пісень. Декілька пісень з попереднього альбому «Наталі», а також нові авторські пісні, що належать сучасним авторам: Поет-пісняр - Анатолій Фіглюк Поет-пісняр - Анатолій Житкевич Мирослав Воньо та Олексій Сердюк

Презентація альбому „Наталі” відбулась 13 травня 2008 року на головній сцені палацу культури „Березіль”м.Тернополя. Концерт тривав 3 години і весь цей час глядачі бурними оплесками супроводжували виконання кожної з пісень. В кінці програми на прохання глядачів НА-БІС звучала пісня «Вір у любов».

Детальніше: Наталі

Відлуння криївки
Ціна 50 грн
 
Відлуння криївки DVD
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2010

7 жовтня 2008 року Володимир Вермінський та Гурт-"АКЦЕНТ" розпочали роботу над новим проектом - "Відлуння Криївки". Ініціатором і автором проекту якому належить більшість пісень альбому, виступив поет-пісняр Лауреат премії Василя Стуса, Лауреат премії Богдана і Левка Лепких - Олександр Смик. Ми сподіваємось що цей альбом буде не тільки цікавим, але і відіграє значну роль у розвитку, формуванні патріотичного духу нашої молоді, їх поглядів з огляду на минуле, боротьби визвольних змагань УПА наших дідів і прадідів, еміґрації, війни в Афганістані і т.д... Загалом CD-"Відлуння Криївки" - є своєрідним екскурсом у минуле ХХ-го сторіччя, викладений новим музичним баченням для розширення і розуміння її широким загалом нашої аудиторії. Альбом вийшов відразу в аудіо та відео форматах CD&DVD. Робота над записом CD і підбором пісень тривала 1рік і 5 місяців до дня виходу.

11 березня 2010 року CD&DVD "Відлуння Криївки" поступили в продаж. Випуск і тиражування взяв на себе продюсерський центр "Ґроліс"- директор Ярослав Громадський. За період його запису відбулись зміни в колективі на протиріччі поглядів повстанської тематики.Колектив покинув Сергій Калайда - ударні інструменти і на заміну йому прийшов Володимир Костик. Протягом 2009 року Володимир Вермінський, Олександр Смик та гурт "АКЦЕНТ" мали можливість зустрітись на концертах і відкритих майданах з вдячною публікою, яка була відвертою і щирою. Якщо ви бажаєте в майбутньому почути нові пісні у виконанні Володимира Вермінського, підтримайте нас і придбайте ліцензійний CD&DVD - "Відлуння Криївки", інакше ми не зможемо існувати лише на самому інтузіазмі. Кожна пісня вимагає виртат на запис в студіїї та інші речі що пов'язані з випуском CD. Щиро вдячні за розуміння і повагу. Будьте справжніми патріотами своєї країни!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Детальніше: Відлуння криївки

Краще з альбомів
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2008

Альбом - "Збірник" - спеціальне видання для української еміґрації з кращими піснями з альбомів "Йшли селом партизани","Йшли селом партизани- 2", та альбому "Не відлітай". Ідея створення належить Володимиру Вермінському.

Детальніше: Краще з альбомів

Колядки-2
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2008

Ідея випуску альбому "Колядки та щедрівки",як продовження попереднього альбому "Колядки", належить директору тиражної студії "ҐроЛіс" Ярославу Громадському.
 

Детальніше: Колядки- 2

Чари весни
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2005

Підбір репертуару та ідея виконання пісень 70-80х років належить директору фестивалю «Зустрічі друзів», продюсеру Сергію Бачинському. м. Тернопіль.

Альбом включає в себе кращі пісні минулого сторіччя. Переважна більшість шлягери відомих авторів і виконавців. Заспівані пісні як рідною мовою, так і мовою сусідніх держав: угорською, молдовською, російською. Цей альбом готувався для гастрольного туру саме в тих державах.

Детальніше: Чари весни

Йшли селом партизани-2
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2005

Альбом випущений на чисельні прохання шанувальників пісень УПА.

В альбом увійшли як стрілецькі, так і козацькі пісні. Аранжований більш сучасно порівняно з попереднім.

Детальніше: Йшли селом партизани-2

Не відлітай
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2003

Альбом "Не відлітай" був презентований 27 травня 2003 року на сцені Тернопільського Палацу Культури ім. Леся Курбаса. Саме цей СD і ця програма були представлені в далекій Америці від Каліфорнії до Флоріди восени цього ж року. Більш як в десяти містах США українська діаспора зустрічала теплими оплесками пісні які нагадували про рідний край і рідну землю. До альбому увійшло декілька відомих пісень XX сторіччя, авторські пісні, та відеокліп в подарунок до одної з авторських пісень під назвою "Птаха". Ця пісня є візитною карткою виконавця яка принесла багато перемог на різноманітних конкурсах і фестивалях, в тому числі і в США.

Детальніше: Не відлітай

Колядки
Ціна 50 грн

Рік випуску: 2001

За рейтингом найпопулярніший з 2001 року і по сьогоднішній день.

Детальніше: Колядки