Гурт "АКЦЕНТ"  -  ЖИВИЙ ЗВУК

Зі слів керівника гурту "АКЦЕНТ" Володимира Вермінського, 30 січня 2009 року завершена робота над записом нового альбому "ВІДЛУННЯ КРИЇВКИ". Ми сподіваємось, що цей альбом буде справжнім вибухом для патріотів України (сказав Володимир). Автором цього проекту є лауреат премії ім. Василя Стуса поет-пісняр Олександр Смик. Більшість пісень які увійшли в альбом написані саме О. Смиком. Результат цієї  роботи це співпраця керівника гурту з О. Смиком та колективом музикантів з гурту "АКЦЕНТ". Запис здійснено на студії Андрія Макуха та Дмитра Макуха. Під час запису використовувалися лише живі інструменти і ніяких віртуальних (зазначив В. Вермінський.)

Чекаємо зустрічі з Вами на концертах та  відгуків на сайті.

Детальніше: Нова концертна програма

В даний час, Володимир Вермінський та Олександр Смик працюють над новим розважальним проектом, назва якого поки що не розголошується. Скажу лише, що цей проект буде суттєво відрізнятися  від попередніх двох. Незабаром, ви зможете ознайомитись з деякими піснями тут, на сайті. Бажаємо Вам приємних вражень від пісень які подобаються  саме Вам.

Детальніше: Розважальна програма "НАТАЛІ". Хіти 70х-80х та власні твори сучасних авторів.

Екс-народний депутат України, член політради Партії Зелених України Віталій Кононов вкрав фонограму пісні на слова Олександра Смика - "Сніги" у тернопільського співака і композитора Володимира Вермінського "Я шокований дикунською позицією колишнього голови, а нині члена політради Партії Зелених України Віталія Кононова". Тернополянин розповів тернопільській інтернет-газеті “Про все” свою позицію: мовляв і писав декілька разів Кононову, і номер телефону залишав, але реакції нуль."Я прикро вражений, що політик вкрав аранжування пісні і виставив в you tube не маючи ні морального ні авторського права на це. Аранжування пісні моє і гурту “Акцент”. Тому, аби Кононову не виглядати ЗЛОДІЄМ,варто було б зробити свою версію аранжування пісні і співати досхочу". Інтернет-газета “Про все” намагалась взяти коментар у Віталія Кононова. У прес-службі Партії Зелених України нам сказали, що політик входить у політраду партії. Особистого мобільного номера не надали. Тому на сьогоднішній день пан Кононов вважається ЗЛОДІЄМ у жанрі патріотичної пісні а ніяк не виконавцем. Напевно у депутатів це вважається за норму, тому маємо таких виродків сьогодні у парламенті та за його межами теж.

Пропонуємо Вам придбати авторський аудіо та відео альбоми в CD та DVD форматі під назвою "Відлуння криївки" , що з'явився у продажі 11 березня 2010 року. Зразки пісень можна прослухати в розділі "Дискографія". Детальна інформація - за телефоном на сайті. Дивіться розділ контакти. Приємного перегляду!