Володимир Вермінський

Володимир  Вермінський  народився і живе неподалік  міста Тернополя.
Закінчив Тернопільське музичне училище, Харківський інститут мистецтв, навчаючись на вокальному та диригентсько-хорових факультетах.

Приймав участь в багатьох престижних всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях естрадної пісні.
Ось деякі з них, де був відзначений Першою премією:

”Боромля”1999 р. (м. Суми), ”Пісенний вернісаж”2000 р. (м. Київ),
”Червона рута” 2002 р. (м. Київ), ”На хвилях Світязя”2003 р. (м. Луцьк).

Найвизначнішою перемогою Володимира Вермінського як співака є золота та бронзова медалі на чемпіонаті світу з видовищних мистецтв у США Лос-Анджелес шт. Каліфорнія 2003 р., де він представляв Україну в номінаціях естрадна пісня та сучасна класика.
Після фестивалю - успішні гастролі містами США.

За період творчості в доробку музиканта 10 магнітоальбомів, безліч концертів на Україні та за її межами, виступи поряд з такими відомими артистами естради, як  В.ШинкарукомВ. Зінькевичем, П.Дворським, О.Добрянською, К.Бужинською, Астраєю, О.Сєровим, Б.Кіровим, Н.Бучинською, С.Гігою, ВІА “Кобза”,ВІА "ВАТРА", ВІА"ДРЕВЛЯНИ", "Чорні черешні", “Краяни”, ”Шао-Бао”,"Мандри","ОTVINTA", "Юркеш", "Рутенія"   та  багатьма іншими...

5 грудня 2009 року нагороджений дипломом та медаллю лауреата Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені братів Богдана та Левка Лепких. За реалізацію історично-пізнавального, концертно-естрадного проекту "Відлуння криївки" у 2009 році.